مقدمه‌ای در رابطه با ارسال گیف در استوری اینستاگرام (GIF)

فایل های گیف یا GIF تصاویر متحرک و بی  صدایی هستند که این روزها استفاده از آن ها در برنامه های پیام رسان مختلف  مثل تلگرام خیلی رایج شده است. تصاویر متحرک گیف به دلیل حجم پایینی که  دارند برای ارسال ویدئوهای کوتاه بسیار مناسب هستند. اینستاگرام هم با درک  محبوبیت گیف ها (GIF) چندی پیش قابلیت اضافه کردن گیف به استوری کاربران را  ارائه کرد، اما متاسفانه خیلی از کاربران با نحوه انجام این کار آشنا  نیستند.

بنابراین تصمیم رفتیم مقاله‌ای اختصاصی تدوین کرده و به موجب نحوه ارسال  گیف در استوری اینستاگرام (GIF) را برای شما عزیزان شرح دهیم.

آموزش ارسال گیف در استوری اینستاگرام (GIF)

به منظور اضافه کردن یا ارسال گیف در استوری اینستاگرام (GIF) باید مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:


  • وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید و مثل همیشه اقدام به ارسال یک استوری  کنید. بدین منظور آیکون دوربین گوشه سمت چپ و بالای صفحه را لمس و عکس مورد  نظرتان را ضبط کنید.
  • آیکون “استیکر” موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس کنید. این آیکون در عکس فوق و سمت چپ نشان داده شده است.
  • حال گزینه GIF را انتخاب نمایید.

مشاهده خواهید کرد که قابلیت جستجوی فایل گیف نمایان می‌شود. هر موضوعی که  به دنبال آن هستید را تایپ نمایید تا تصاویر متحرک یا گیف مرتبط با آن  نمایان شوند. برای مثال با تایپ کلمه “Love” تصاویر متحرک یا گیف های  عاشقانه نمایان می‌شوند. به همین سادگی قادر به ارسال گیف در استوری  اینستاگرام (GIF) خواهید بود.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش تصویری نحوه ارسال گیف در استوری اینستاگرام (GIF) پرداختیم.